image1 image2 image3

Polska - plaże dla naturystów

W Polsce, tak jak i w innych europejskich krajach bez problemu można odnaleźć plaże, na których można poczuć się wolnym i swobodnym opalając się nago. Wbrew pozorom wcale nie trzeba długo szukać, by móc odpocząć na jednej z nich. Każdy kto pragnie w zgodzie z naturą czerpać z życiodajnej energii słońca, bez zbędnego odzienia, może skorzystać z miejsc przeznaczonych dla naturalistów, w których na ciepłym piasku można cieszyć się pięknem polskich krajobrazów.

Jedną z takich plaż można odnaleźć w Chałupach. To jedno z najstarszych miejsc, gdzie nudyści mogą swobodnie się opalać osłonięte zagajnikiem sosnowym. Można je odnaleźć w połowie drogi z Chałup do Kuźnicy. Równie pięknie jest w Dębkach, które to ulokowane są około 12 kilometrów od Jastrzębiej Góry. To także nieoficjalna stolica polskiego naturyzmu. Tutaj również znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż na całym wybrzeżu.

Miejsca wyznaczone na odpoczynek dla nudystów czasem związane są z organizacjami ochrony przyrody. Tak jest w przypadku Rowów, które sąsiadują ze Słowiańskim Parkiem Narodowym. Panuje tutaj spokój, a niezwykła dziewicza plaża urzeka swym pięknem.

Warto także odwiedzić znajdującą się na wysokim klifie plażę ulokowaną w pasie wybrzeża między Chłapowem a przylądkiem Rozewie. Jest ona skutecznie odgrodzona od ciekawskich podglądaczy, a jednoczenie niezwykle urokliwa.

To tylko niektóre z licznych miejsc przyjaznych nudystom. Polska bowiem posiada ich o wiele więcej, a piękne widoki sprawiają, że można na nich bardzo przyjemnie wypocząć.

2020  Naturysta   globbersthemes joomla templates