image1 image2 image3

Little Banana Beach

W północnej części Morza Egejskiego znajduje się wyspa Skiathos, na której można znaleźć najpiękniejsze plaże w całej Grecji, jest ich tu ponad 60. Wyspa ta ulokowana jest w archipelagu Sporady. Niesamowitą jej atrakcją jest niewątpliwie plaża przeznaczona oficjalnie dla naturalistów - Little Banana Beach. Jest ona pełna cudownych widoków. Panuje tu także przyjemna, kameralna atmosfera. Recenzje i oceny turystów - http://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g189499-d568366-Reviews-Little_Banana-Skiathos_Sporades.html

Plaża ta jest niezwykle okazała, a krajobrazy zapierają dech w piersiach. Codziennie przebywa tu niezwykle dużo turystów, dlatego jeśli pragnie się skorzystać z leżaka najlepiej wybrać się na Little Banana wczesnym rankiem bądź wieczorem. Choć trudno się tu dostać, to jednak będąc już na plaży nie chce się wracać.

Warto także spróbować wspaniałego jedzenia serwowanego w pobliskich barach, zwłaszcza lokalnej kuchni, niesamowitych win, czy tutejszego piwa. Koniecznie należy też skorzystać z masażu tajskiego. W czerwcu większość odwiedzających to Brytyjczycy, choć można też spotkać osoby z Danii, Włoch, Holandii czy Szwecji. Krystalicznie czysta woda zachęca do kąpieli, a miękki piasek do wędrówek, czy długiego leżakowania.

Do urlopowiczów dociera jedynie odgłos szumu wody, a to, że można przebywać na plaży toples sprawia, iż doświadcza się nowego poczucia wolności oraz przynależności do świata natury. Little Bana Beach to niezapomniane miejsce, do którego pragnie się wracać, zwłaszcza, gdy w Polsce zimno i pochmurno.

2020  Naturysta   globbersthemes joomla templates