image1 image2 image3

Hiszpania - Vera Playa

Vera Playa, przepiękna plaża znajdująca się w hiszpańskiej prowincji Almeria stanowi raj dla wszystkich miłośników naturalizmu. Ma ona około 2 kilometrów i można tutaj opalać się toples bez przeszkód. Miejsce to czeka na nudystów przez cały rok, a doskonałe oznaczenia i niezwykle przychylny stosunek do osób preferujących nagość na słońcu sprawia, że chce się tutaj wracać.

Czym Vera Playa potrafi oczarować

Vera Playa znajduje się w okolicy miasteczka Vera, które liczy sobie około 15 tysięcy mieszkańców. Do tego miejsca oprócz malowniczych krajobrazów i wspaniałego nastawienia do naturalizmu przyciąga idealny wręcz i łagodny klimat, który zachwyca przez cały rok. Dodatkowo w Vera naturalizm dotyczy nie tylko opalania się, lecz właściwie każdego aspektu życia zarówno turystów jak i mieszkańców.

Co ciekawe znajdujące się w okolicy budynki są przystosowane do tego, by móc być nago niemal cały czas, nawet wybierając się do restauracji czy na zabiegi pielęgnacyjne. I to właśnie tutaj, w Verze został pobity rekord Guinessa dotyczący ilości nagich osób na plaży.

Vera Playa to miejsce szczególne, bowiem nie tylko sama plaża jest przeznaczona dla naturalistów, ale i niemal cała okolica. Można tu spokojnie korzystać nie tylko ze słońca i morskich fal bez zbędnego odzienia, ale i z budynków znajdujących się nieopodal. Co roku miejsce to odwiedza ogromna ilość zwolenników nudyzmu, która ciągle wzrasta. Nic w tym dziwnego - sama plaża jak i cały obszar wokół jest naprawdę wyjątkowy.

2020  Naturysta   globbersthemes joomla templates